Strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies

🗙
values

Nasze wartości

Sukces klienta, zaufanie, pasja, zmiana, wydajność, elastyczność

Jak pracujemy:

quality-driven

Procesy oparte na jakości

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości specjalistów IT, oprogramowanie oraz usługi rekrutacyjne.

code-reviews

Dokładna weryfikacja kodu

Zawsze weryfikujemy w parach każdą linijkę kodu w celu poprawy jakości produktów i umiejętności naszego zespołu.

agile-approach

Metodologia agile

Wymagania klienta często ewoluują podczas trwania projektu, dlatego w krótkich cyklach jesteśmy w stanie szybko wytwarzać oprogramowania wysokiej jakości.

Iterative-testing

Testy iteracyjne

Wykonujemy testy iteracyjne w celu wygenerowania działającego oprogramowania na wczesnym etapie cyklu życia oprogramowania. Naprawiamy wszelkie błędy przed wydaniem.

communications

Regularna komunikacja

Regularne połączenia głosowe i wideo, e-maile i czaty pomagają nam utrzymywać z Tobą kontakt. Przejrzystość jest jedną z naszych podstawowych wartości. Na Twoje życzenie nasz zespół może odwiedzić Twoją siedzibę.

integration

Ciągła integracja

Używamy Jenkins i Gitlab do pełnej automatyzacji po wprowadzeniu zmian na serwerach produkcyjnych. Ciągła integracja pozwala nam wykryć i naprawić większość problemów wcześnie i łatwo. Testy automatyczne interfasu, integoracyjne, jednostkowe i testy wydajności. Wybieramy najbardziej niezawodne i skuteczne narzędzia i techniki automatyzacji testów.

proven-technologies

Sprawdzone technologie

Przestrzegamy najlepszych praktyk branżowych, aby zabezpieczyć aplikacje i chronić firmy i ich klientów przed możliwymi zagrożeniami. Używamy tylko wiarygodnych, sprawdzonych frameworków i bibliotek.

performance-reports

Raporty wydajności

Dzięki częstym raportom stajesz się aktywnym uczestnikiem procesu rozwoju i członkiem naszego zespołu.

post-release-support

Wsparcie pogwarancyjne

Po zakończeniu projektu świadczymy usługi przyszłego rozwoju, dzięki czemu możesz stale rozwijać swój produkt w celu dostosowania go na potrzeby użytkowników.

change-managament

Zarządzanie kadrami

Odpowiadamy za wydajność naszych specjalistów i szybko rozwiązujemy wszelkie problemy związane z pracownikami, które mogą się pojawić.

time

Zasady projektowania

Korzystamy z najlepszych zasad tworzenia oprogramowania: SOLID, KISS i DRY. Te zasady zapewniają niezawodność projektu i znacznie obniżają koszty zmian.

personal-assistance

Pomoc osobista

Nasi project menedżerowie są Twoim punktem kontaktowym we wszelkich sprawach i ciężko pracują, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z naszych usług.